logo

آشنایی با تفاوت های اصلی تراول ماگ و فلاسک

چکیده
تراول ماگ و فلاسک شباهت هایی دارند که شاید برخی را دچار اشتباه کند، اما باید بدانیم که کاربرد این دو وسیله تفاوت دارد. به دلیل حمل و نقل آسان تراول ماگ، می‌توانید از آن به‌طور روزمره و در مکان‌های مختلف استفاده کنید. از جمله در مترو، تاکسی، اتوبوس، محل کار، خرید و حتی در حین ورزش و پیاده‌روی می‌توانید تراول ماگ را به‌راحتی همراهتان داشته باشید. اما فلاسک کمی متفاوت است. استفاده از این وسیله در روزمرگی ممکن است کمی مشکل‌تر باشد. معمولا فلاسک برای استفاده در پیک‌نیک‌ها، طبیعت‌گردی و جشن های دوستانه مناسب است. البته باید به یاد داشت در مواقعی که از خودروی شخصی استفاده می‌کنید، هر دو گزینه تراول ماگ و فلاسک برای شما بسیار مناسب خواهند بود.
1402 دوشنبه 15 آبان
17بازديد
post-image

تراول ماگ و فلاسک تفاوت های آشکاری دارند که در ادامه آن ها را مورد بررسی قرار می دهیم.

تفاوت محفظه های نوشیدن

تراول ماگ ها و فلاسک ها از نظر محفظه نوشیدن تفاوت دارند. تراول ماگ ها عموما دارای محفظه هایی به نام آسان نوش یا نی هستند که می توان به راحتی و بدون نیاز به لیوان از آنها استفاده کرد. اما فلاسک ها نیازمند استفاده از لیوان هستند و شما باید از لیوان برای نوشیدنی خود استفاده کنید. این تفاوت به شما این امکان را می دهد که در سفرها و حرکت در وسایل نقلیه بدون نگرانی از ریختن نوشیدنی به راحتی از تراول ماگ استفاده کنید و نوشیدنی خود را در هر زمانی که می خواهید مصرف کنید، بدون آنکه بر روی لباس شما بریزد و کامتان را تلخ کند.

ظرفیت و گنجایش

تراول ماگ‌ها و فلاسک‌ها در حجم و ظرفیت هم متفاوت هستند. تراول ماگ‌ها در واقع کوچکتر از فلاسک‌ها هستند که نسبت به آن‌ها کاربردی‌تر، قابل حمل‌تر و سبک‌تر می باشند.

یکی از مزایای بزرگ تراول ماگ‌ها به همین دلیل است. نگهداری فلاسک‌ها در حین سفر معمولا کار سخت و دشواری است. شما باید بسیار مواظب باشید که فلاسک خراب نشود، جای مناسبی برای قرارگیری آن ایجاد کنید تا مشکلاتی از این دست پیش نیاید. در حالی که تراول ماگ با توجه به ظرفیتی که دارد حتی در کیف کوله پشتی یا دستی قرار می گیرند و هیچ نگرانی اضافی برای افراد ایجاد نمی کنند.

به هر حال باید توجه داشت که فلاسک برای سفرهای در طبیعت، سفرهای گروهی و به طور کلی برای نوشیدنی‌هایی با حجم بالا گزینه‌ی بسیار مناسبی است که جایگزین مناسبی ندارد.

جنس و عایق به کارگیری شد‌ه

بسیاری از فلاسک‌ها هنوز از شیشه تولید می‌شوند که این موضوع خودش مشکلاتی را به همراه دارد. ممکن است در سفر، حتی با ضربه کوچکی شیشه داخلی شکسته شود یا سیستم عایق در مدل‌های دوجداره خراب شود و دیگر قابل تعمیر نباشد.

معمولا تراول ماگ‌ها از جنس استیل هستند و با روشی عایق بندی می‌شوند که به طور موثری هم ضربه‌پذیری را تضمین کنند و هم توانایی حفظ دمای نوشیدنی شما را برای مدت زمانی حدود ۳ تا ۸ ساعت داشته باشند.

منبع:rozartshop.ir

بهاره متولیان زاده

بهاره متولیان زاده

اینماد